Strona główna » O Instytucie » Zakład badawczy - kadra i kompetencje

Zakład badawczy - kadra i kompetencje

Imię i nazwisko

e-mail

pok.

tel. wew./ kom.

mgr inż. Bartosz Boharewicz

b.boharewicz@iel.wroc.pl

409

126/ 887890477

mgr inż. Henryk Brzeziński

h.brzezinski@iel.wroc.pl

306

112/ 887890481

mgr inż. Lech Górecki

l.gorecki@iel.wroc.pl

412

130/ 887890475

mgr inż. Grzegorz Górnicki

g.gornicki@iel.wroc.pl

29

113/ 887890481

mgr inż. Katarzyna Gryzło

k.gryzlo@iel.wroc.pl

412

130/ 887890475

dr inż. Agnieszka Halama

a.halama@iel.wroc.pl

28

131/ 887890472

mgr inż. Agnieszka Hreniak

a.hreniak@iel.wroc.pl

409

126/ 887890477

dr inż. Krzysztof Kasprzyk

k.kasprzyk@iel.wroc.pl

313

124/ 887890480

st. tech. Renata Kłoś

r.klos@iel.wroc.pl

313

124/ 887890480

dr inż. Krzysztof Kogut

k.kogut@iel.wroc.pl

313

124/ 887890480

dr inż. Ewa Kolasińska

e.kolasinska@iel.wroc.pl

110

119/ 887890482

dr inż. Magdalena Moczała

m.moczala@iel.wroc.pl

104

106/ 887890478

mgr inż. Grzegorz Napolski

g.napolski@iel.wroc.pl

515

133/ 887890476

dr hab inż. Andrzej Sikora prof. IEL

a.sikora@iel.wroc.pl

104

106/ 887890470

mgr inż. Tymoteusz Świeboda

t.swieboda@iel.wroc.pl

515

133/ 887890476

mgr inż. Igor Tazbir

i.tazbir@iel.wroc.pl

409

126/ 887890477

mgr inż. Marek Wałecki

m.walecki@iel.wroc.pl

104

106/ 887890478

dr inż. Joanna Warycha

j.warycha@iel.wroc.pl

318

122/ 887890479

Wiesław Wójcik

w.wojcik@iel.wroc.pl

309

132

 

Kompetencje zespołu opisane są w poniższych zakładkach:

Ten serwis używa Cookies i podobnych technologii.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie tych plików w pamięci urządzenia.
© Copyright 2006 IEL/OW
Produkcja (2006) Impact Media.