Strona główna » O Instytucie » Zakład badawczy - kadra i kompetencje

Zakład badawczy - kadra i kompetencje

Imię i nazwisko e-mail pok./ nr wew.
mgr inż. Bartosz Boharewicz b.boharewicz@iel.wroc.pl 409
mgr inż. Henryk Brzeziński h.brzezinski@iel.wroc.pl 306
mgr inż. Lech Górecki l.gorecki@iel.wroc.pl 412
mgr inż. Grzegorz Górnicki g.gornicki@iel.wroc.pl 29
mgr inż. Katarzyna Gryzło k.gryzlo@iel.wroc.pl 412
dr inż. Agnieszka Halama a.halama@iel.wroc.pl 28
mgr inż. Agnieszka Hreniak a.hreniak@iel.wroc.pl 409
dr inż. Krzysztof Kasprzyk k.kasprzyk@iel.wroc.pl 313
st. tech. Renata Kłoś r.klos@iel.wroc.pl 313
dr inż. Krzysztof Kogut k.kogut@iel.wroc.pl 313
dr inż. Ewa Kolasińska e.kolasinska@iel.wroc.pl 110
dr inż. Magdalena Moczała m.moczala@iel.wroc.pl 104
mgr inż. Grzegorz Napolski g.napolski@iel.wroc.pl 515
dr hab inż. Andrzej Sikora prof. IEL a.sikora@iel.wroc.pl 104
mgr inż. Aleksandra Szmaja a.szmaja@iel.wroc.pl 208
mgr inż. Tymoteusz Świeboda t.swieboda@iel.wroc.pl 515
mgr inż. Igor Tazbir i.tazbir@iel.wroc.pl 409
mgr inż. Marek Wałecki m.walecki@iel.wroc.pl 104
dr inż. Joanna Warycha j.warycha@iel.wroc.pl 318
Wiesław Wójcik w.wojcik@iel.wroc.pl 309

Kompetencje zespołu opisane są w poniższych zakładkach:

Ten serwis używa Cookies i podobnych technologii.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie tych plików w pamięci urządzenia.
© Copyright 2006 IEL/OW
Produkcja (2006) Impact Media.